Kurs Spring w wersji finalnej

| 17 lutego 2017

Od dziś kurs Springa można kupić już w wersji finalnej. Niewykluczone, że pojawią się w nim tematy dodatkowe, dlatego jeśli czegoś wam brakuje prosimy o zgłaszanie propozycji w kursowym forum. Kurs jest elementem jednej z dostępnych ścieżek Junior Java Developer.

java kursy praca

Kurs składa się z ok 120 tematów, gdzie niemal w każdym znajdziecie praktyczny przykład kodu, na bazie którego będziecie mogli rozwijać swoje przyszłe aplikacje. Oprócz samej Javy znajdziecie też omówienie JavaScriptu i AngularaJS. Zawarta w nim wiedza pozwoli wam napisać od zera aplikację składającą się z osobnego backendu i frontendu oraz wdrożyć ją na serwer VPS korzystając dodatkowo z Jenkinsa jako serwera ciągłej integracji. Kurs był pisany zgodnie z podejściem aktualnym na rok 2017, więc niemal całą konfigurację opieramy o adnotacje oraz pokazujemy alternatywę w postaci Spring Boota.

W kursie wymagana jest bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w samej Javie, zalecana jest dobra znajomość zagadnień takich jak tomcat, podstawy Javy EE (servlety, filtry), podstawy HTML, JSP i relacyjnych baz danych. Kurs Springa traktujemy jako kontynuację ścieżki złożonej z kursów Java Podstawy > Java EE Wprowadzenie.

Pełna lista tematów w kursie

One thought on “Kurs Spring w wersji finalnej

  1. Waldek

    Idealnie gdyby w kursie Spring znalazło się programowanie reaktywne (spring 5) w połączeniu z Angular 4.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *