Lut
17
2017

Kurs Spring w wersji finalnej

Od dziś kurs Springa można kupić już w wersji finalnej. Niewykluczone, że pojawią się w nim tematy dodatkowe, dlatego jeśli czegoś wam brakuje prosimy o zgłaszanie propozycji w kursowym forum. Kurs jest elementem jednej z dostępnych ścieżek Junior Java Developer.

java kursy praca

Kurs składa się z ok 120 tematów, gdzie niemal w każdym znajdziecie praktyczny przykład kodu, na bazie którego będziecie mogli rozwijać swoje przyszłe aplikacje. Oprócz samej Javy znajdziecie też omówienie JavaScriptu i AngularaJS. Zawarta w nim wiedza pozwoli wam napisać od zera aplikację składającą się z osobnego backendu i frontendu oraz wdrożyć ją na serwer VPS korzystając dodatkowo z Jenkinsa jako serwera ciągłej integracji. Kurs był pisany zgodnie z podejściem aktualnym na rok 2017, więc niemal całą konfigurację opieramy o adnotacje oraz pokazujemy alternatywę w postaci Spring Boota.

W kursie wymagana jest bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w samej Javie, zalecana jest dobra znajomość zagadnień takich jak tomcat, podstawy Javy EE (servlety, filtry), podstawy HTML, JSP i relacyjnych baz danych. Kurs Springa traktujemy jako kontynuację ścieżki złożonej z kursów Java Podstawy > Java EE Wprowadzenie.

Pełna lista tematów w kursie

Napisz komentarz