III edycja IT Career Summit – informatyczne targi pracy. Wejdź do gry o karierę marzeń!

| 2 sierpnia 2016

IT Career Summit 2016 – strefa kariery IT. Widzimy się 8 września na Stadionie PGE Narodowym!

banner_stadion_career

Już we wrześniu, po raz trzeci będziemy gościć największe firmy, które będą aktywnie poszukiwać nowych pracowników. Odwiedź Strefę Kariery IT, zaprezentuj swoje kompetencje i przekonaj się, może szukają właśnie Ciebie?
Poprzednie edycje wydarzenia okazały się strzałem w dziesiątkę, dlatego nie spoczywamy na laurach i działamy dalej! 🙂
8 września 2016 od godziny 9:00 do 17:00 na Stadionie PGE Narodowym, będziesz miał możliwość poznać wszystkich kluczowych Pracodawców osobiście. Jeżeli jesteś specjalistą w dziedzinie informatycznej i szukasz nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery, to nie możesz przegapić tego wydarzenia! Poznasz aktualne oferty pracy z rynku IT, nowych ludzi z branży i z pewnością nawiążesz owocne w przyszłości kontakty biznesowe.
Do udziału w targach pracy IT zapraszamy również młodych, zdolnych i ambitnych studentów oraz absolwentów kierunków informatycznych, którzy są gotowi rozpocząć swoją karierę w branży.

Miło nam również zakomunikować, że Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jakóbiak, który na scenie głównej Konferencji – Twoja Kariera w IT – poprowadzi wykład motywacyjny „Znajdź Siłę”.
Zobacz zapowiedź: https://www.youtube.com/watch?v=uW8d2YGd8CM
W programie konferencji przewidujemy również wystąpienia ekspertów branżowych.

Zgłoś swój bezpłatny udział w targach, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.itcareersummit.pl/warszawa
Pamiętaj, jeżeli jesteś: Programistą, Developerem, Testerem, Wdrożeniowcem, Inżynierem, Administratorem, Oficerem bezpieczeństwa, Managerem ds. zarządzania projektami IT, Studentem lub Absolwentem kierunków informatycznych, to koniecznie bądź z nami podczas IT Career Summit – 8 września 2016 na Stadionie PGE Narodowym.

Współpraca podczas IT Career Summit to także korzyści dla Pracodawców.
Dajemy możliwość nawiązania współpracy z doświadczonymi i kompetentnymi specjalistami IT oraz prezentację aktualnych ofert pracy licznej grupie wyselekcjonowanych profesjonalistów.

To jednak nie koniec niespodzianek 🙂 W programie imprezy przewidujemy także bezpłatne Warsztaty Scrum Droid, dostep do Strefy 3D oraz Strefy Relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami!
Zapraszamy do zgłoszenia bezpłatnego udziału na http://www.itcareersummit.pl 🙂

Strona internetowa wydarzenia: http://itcareersummit.pl/warszawa
Strona rejestracji: http://itcareersummit.pl/warszawa/?page_id=21

it_career_summit_1
Bądź z nami tego dnia !
Do zobaczenia na Stadionie PGE Narodowym!

Kontakt z organizatorem:
pure_expo

www.pureexpo.pl
e-mail: kontakt@pureexpo.pl
tel: +48 22 39 09 109

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *