Konferencja droidcon 2016

| 14 listopada 2016

Trzecia edycja droidcon Kraków już za niecały miesiąc!

W dniach od 8 do 10 grudnia 2016 odbędzie się kolejna, już trzecia edycja konferencji poświęconej technologii Android. W trakcie pierwszych dwóch dni będziecie mogli posłuchać prelekcji m.in. na takie tematy jak testowanie, design, architektura, back-end czy Java i Kotlin. Duża część tematów jest już dostępna na stronie http://droidcon.pl/#/sessions, a każdego dnia pojawiają się nowe pozycje.

Trzeciego dnia odbędą się warsztaty również skierowane do osób związanych z technologią zielonego ludka. Zapraszamy na nie wszystkich, którzy programują, testują czy też projektują aplikacje do systemu Android.

 
Jeśli masz pomysł na temat warsztatów i chcesz go poprowadzić – jest jeszcze szansa! Call For Papers na warsztaty wciąż trwa i można zgłaszać swoje pomysły. Wypełnij swoje zgłoszenie tutaj (Workshop na Submission Type) https://goo.gl/forms/jRwLWmej0aflhVII2 , a my odezwiemy się jak najszybciej z odpowiedzią!

 
Bilety na dwa pierwsze dni konferencji wciąż w sprzedaży! https://goo.gl/eyw7uF Specjalnie dla Was mamy kod rabatowy na 15% zniżki. Żeby go wykorzystać, po prostu aktywujcie kod przy wyborze biletu w formularzu na Eventbrite. Kod: droidconPL_partner15off
Rejestracja na warsztaty będzie ogłoszona osobno.

 
Śledzić nas można na Facebooku, Twiiterze oraz Google +:

https://web.facebook.com/droidconpl?_rdr
https://twitter.com/droidconkr
https://plus.google.com/u/3/+droidconKrak%C3%B3wPL

Publikujemy tam nowości i informacje dotyczące konferencji, więc zachęcamy do klikania “Lubię to!” i “Follow” aby być zawsze na bieżąco!

 
Jeśli macie jakieś pytania, piszcie: contact@droidcon.pl

Pozdrawiamy,
Zespół droidcon Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *