Opinie o JavaStart.pl

Najważniejszą rzeczą, która się dla nas liczy jest opinia naszych użytkowników. To dzięki Wam jesteśmy w stanie wciąż udoskonalać materiały i funkcjonalność serwisu, a tym samym dostarczać wam dokładnie taką formę wiedzy jakiej sami oczekujecie.

Bardzo cenimy sobie miłe słowa, które do nas podsyłacie, ponieważ to one motywują nas do jeszcze bardziej intensywnej pracy i przygotowywania kolejnych materiałów. Poniżej znajdziecie opinie użytkowników naszej strony.

Nasze opinie

Chciałem Wam podziękować za kursy, które tworzycie. Ucząc się z Waszych kursów udało mi się zdobyć moją pierwszą pracę jako junior java dev:)

Po kursie javy jestem spokojny o wasz kurs z javy EE i brałbym go nawet w ciemno :) Po prostu jestem zachwycony waszym podejściem, czyli: solidne podstawy, wiedza teoretyczna sprowadzona do minimum, ale omawiająca najważniejsze elementy bez zbędnego lania wody i co najważniejsze...rozszerzanie aplikacji o nowo zdobytą wiedzę. Podsumowując, najlepiej zainwestowane pieniądze jak do tej pory. Bardzo dziękuję całej ekipie! :)

Przy okazji chciałem dodać od siebie, że robisz (robicie?) mega dobre kursy i poradniki. Dawno nie byłem tak bardzo zadowolony z inwestycji w samokształcenie jak kupno kursu na javastart :) (JavaEE + AngularJS)

(JEE+AngularJS) Robicie świetną robotę, chyba jeden z lepszych kursów w necie , nawet na anglojęzycznych stronach cieżko znaleźć coś o podobnym poziomie

Chciałem napisać, że wasz kurs jest niesamowity. Nauczyłem się tutaj bardzo szybko takich rzeczy, które w innych kursach zajęły by mi naprawdę sporo czasu. Wszystko jest takie proste, zobrazowane przykładami (np. Klasy i Obiekty). Naprawdę jestem bardzo zadowolony.

Po pierwsze - jakiś czas temu podjąłem ciężką/ważną decyzję o zmianach w życiu i sposobie zarobkowania. Postanowiłem zrezygnować z prowadzenia firmy nagłośnieniowej i zostać programistą:) serio:) mój wybór padł na Javę w zabawnych okolicznościach - były akurat szkolenia unijne:) I tutaj zaczęła się moja przygoda. Wasza strona niesamowicie mi pomogła w przyswojeniu sobie podstaw-tutaj ogromne dzięki:) Potem poszło z górki - obecnie siedzę sobie jako junior java dev i napieram aplikacje serwerowe :)

Szanowny Panie Sławku. Widziałem różne kursy języków programowania, z niektórych korzystałem, bo od lat wspinam się w dziedzinie programowania coraz wyżej. Na studiach fizyki (jeden semestr w 1989 r.) mieliśmy Turbo Pascala 5.0. Od początku bardzo mnie fascynowały komputery, ale dokształcałem się sam, najpierw arkusze kalkulacyjne, potem Access, a następnie html - php plus MySQL. Przeszedłem internetowy kurs Pythona (fajne cacko), mam podręcznik do C, C++, a także "C++. Wykorzystaj potęgę aplikacji graficznych". Nawet pokusiłem się o przetłumaczenie kursu Bodnara WxWidgets (dopracował jeden pan i jest to gdzieś w sieci). Jednak to wszystko nie było zrobione tak dobrze, jak Pana kurs. Jestem w trakcie przerabiania go. Dopiero Pan jasno i prosto tłumaczy, co to jest programowanie obiektowe. Czuję się tak, jakby mi ktoś otwierał oczy. Wcześniej czytałem (i pisałem - Bodnar) o konstruktorach, ale to było, jakbym dotykał jakieś skomplikowanej maszyny po omacku. Krótko mówiąc - dzięki. Ma Pan wspaniały talent przekazywania wiedzy. A dzisiaj to rzadkość. Niech Panu Bóg błogosławi. Z wyrazami szacunku K. G.

Hej! Świetna strona, powinniście ją dalej rozwijać! To co was wyróżnia to bardzo przejrzysta informacja, czytelne i zrozumiale instrukcje. Więcej przykładowych programów :-).

Gratuluje pomysłu i ilości odwiedzających :) Przeczytałem prawie całą stronę i muszę powiedzieć, że artykuły są przyjemnie napisane - łatwo się je pochłania i ćwiczy (dobry pomysł z zadaniami!).

Kurs javastart.pl warty wydania pieniędzy. Nie mogę się oderwać :D

Kurs Java SE jest świetny, chyba najlepszy z jakim do tej pory miałem styczność. Pamiętam jak próbowałem uczyć się Javy czytając Thinking in Java i z początku ciężko było w ogóle samą teorię przyswoić, a po waszym kursie wszystko staję się jasne i oczywiste. Mam nadzieję, że kurs Javy EE dotrzyma poziomu tego z SE :)

 

Masz pytania lub wątpliwości? Napisz do nas.