Oferta dla firm

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem kursów dla swoich pracowników z Javy i towarzyszącej jej technologii to mamy dla Ciebie idealną ofertę. 

Jeśli natomiast jesteś pracownikiem firmy i chcesz, żeby ta zainwestowała w Twój rozwój i zakupiła dla Ciebie kurs, to podeślij nam namiary do osoby lub działu odpowiedzialnej za zakup szkoleń. Postaramy się załatwić formalności za Ciebie! 😉

Kursy online

Tworzymy najlepsze kursy z Javy, Jakarta EE, Spring w polskim internecie. Z naszych materiałów skorzystały już tysiące osób. Oferujemy możliwość zakupu kursów dla pracowników. Wystarczy skontaktować się z nami, wskazać kursy oraz liczbę licencji. Przygotujemy odpowiednią ofertę.

 

Wsparcie przy nauce

Oprócz kursów, nad którymi kursanci pracują indywidualnie, oferujemy także wsparcie merytoryczne. Jeśli wybrane zagadnienie wymaga dodatkowego wyjaśnienia, albo zgłębienia to chętnie pomożemy w procesie nauki. Wsparcia udzielamy na forach dołączonych do kursów, ale możemy również zaproponować ofertę wparcia indywidualnego.

 

Weryfikacja umiejętności

Możemy przeprowadzić weryfikację pozyskanych umiejętności poprzez rozbudowane zadanie końcowe. Jego zadaniem jest przede wszystkim retrospekcja nad poznanymi technologiami i użycie ich w praktycznym przypadku. Do tego typu zadań często podchodzimy od strony edukacyjnej i po przekazaniu kursantom informacji zwrotnej umożliwiamy podesłanie poprawek. Po kilku takich iteracjach często zadanie jest dopracowane i uzyskuje maksymalną ocenę. Najważniejsze są jednak nowe umiejętności kursanta, które są w ten sposób efektywnie rozwijane.

 

 

Certyfikaty ukończenia

Każdy uczestnik, który ukończy kurs, otrzymuje imienny certyfikat ukończenia. Na certyfikacie wskazany jest wynik uzyskany z zadania końcowego oraz egzaminu.

ceryfikat

 

 

 

Kontakt

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt mailowy: kontakt@javastart.pl lub telefoniczny: 699 843 143