Byte My Code 2019 i bezpłatne wejściówki

| 20 listopada 2019

Kolejny rok z rzędu jesteśmy partnerem konferencji Byte My Code, która odbędzie się 30 listopada we Wrocławiu. Jest to okazja do spotkania ekspertów z obszaru IT zarówno z polski jak i zagranicy. Wśród prelegentów pojawią się m.in. Krzysztof Kudryński i Jarek Ratajski. Jedna z prezentacji będzie prowadzona przez kapitana Dariusza Kulika , którego możesz kojarzyć z popularnego na YouTube kanału Turbulencja.

SZCZEGÓŁY I ZAPISY NA KONFERENCJĘ

Byte My Code 2019

W tym roku oprócz ciekawych prezentacji masz także  możliwość uczestnictwa w różnych warsztatach m.in. z testowania oprogramowania oraz programowania deklaratywnego i funkcyjnego. Na warsztaty jest ograniczona liczba miejsc więc warto pospieszyć się z zapisami.

Koszt konferencji jest symboliczny i wynosi zaledwie 30zł, jednak organizator konferencji, czyli firma UBS, przekaże środki do organizacji Hearty Foundation. Zajmuje się ona wspieraniem dzieci z domów dziecka, niepełnosprawnych oraz studentów z mniejszych miast.

Wygraj bezpłatną wejściówkę.

Jako partner konferencji otrzymaliśmy do rozdania dwie bezpłatne wejściówki. Wystarczy, że napiszesz w komentarzu pod tym wpisem, pod postem na naszym Facebooku lub postem na YouTube, dlaczego chcesz się wybrać na konferencję, a w poniedziałek 25 listopada, weźmiesz udział w losowaniu wejściówki. Dodanie komentarza zarówno na blogu, FB oraz YT zwiększa Twoje szanse na wygraną. Jedna osoba może otrzymać 1 wejściówkę.
Komentując na blogu pamiętaj o podaniu prawidłowego adresu email, pod którym będziemy mogli się z Tobą skontaktować w razie wygranej.

SZCZEGÓŁY I ZAPISY NA KONFERENCJĘ

4 thoughts on “Byte My Code 2019 i bezpłatne wejściówki

 1. Dagmara

  Dlaczego ? W moim ukochanym mieście mogę posłuchać o cudownej Javie  Najlepsze Andrzejki ever 

  Reply
  1. pppppp

   Fajnie, że ruszył newsletter. Bardzo dobre są te pytanka na interview. Przydałoby się je zebrać w ….jeden kurs. Kurs Quarkus-a lub zaawansowany Springa też by się przydał.

   Reply
   1. Sławek Ludwiczak Post author

    Cześć, wszystkie pytania są zebrane w kursie, który jest dostępny po zalogowaniu się na javastart.pl

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *